Supercz


Kolik toho ještě ukáže? Sexy modelka Bella Hadid na snímku ze zákulisí focení odhalila hodně kůže
17. 11. 2019
Modelka Bella Hadid (23) se nestydí odhalit před objektivem fotoaparátu. Nedávno se na Instagramu pochlubila archivními snímky z focení pro magazín Pop. Pózovala pouze v kožené bundě a kalhotkách. Pod rozepnutou bundou neměla nic, a tak nechala vykukovat své dokonalé prso.

Vzali se před devíti lety. Hodlá si Yemi se svým životním partnerem pořídit i potomka?
17. 11. 2019
Se svým životním partnerem Jaromírem Smetanou tvoří tanečník a choreograf Yemi A.D. pár už hodně dlouho a před devíti lety posvětili svůj vztah nejvyšší možnou formou, kterou tuzemská legislativa dovoluje, tedy registrovaným partnerstvím.

Čtyři desítky a aplaus za vášnivé tango: Dojatá Veronika Kubařová zářila ve StarDance v sexy šatech
17. 11. 2019
Veronika Kubařová (32) a její tanečník Dominik Vodička měli v 6. kole StarDance opravdu štěstí v neštěstí. Přes zranění, které si Dominik způsobil na tréninku, odtančili žhavé tango na takové úrovni, že od poroty letos poprvé padly čtyři desítky.

V žádném případě není bezduchým ramínkem na šaty. Gazela Soukupová potřebuje, aby ji modeling naplňoval
17. 11. 2019
Její poslední návštěva se konala primárně kvůli tomu, aby svou přítomností ozdobila charitativní galavečeři nadačního fondu Be Charity spisovatelky a filantropky Barbary Nesvadbové (44), kde se nakonec na pomoc hendikepovaným dětem vybralo 2 664 500 korun. Kromě toho Hana Soukupová za svou krátkou návštěvu stihla nafotit novou kampaň pro známou českou sklářskou firmu.

Řecká romantika: Sexy Tereza Kerndlová opět provokuje opáleným tělem v bikinách
17. 11. 2019
Sychravé počasí v Česku omrzelo i sexy zpěvačku, která nyní chytá bronz na nejromantičtějším ostrově Řecka. Tereza Kerndlová (33) se nachází na Santorini, kam ji vzal manžel René. Bylo to  překvapení k narozeninám.

Po zdravotních patáliích už je zase plná energie: Jaroslava Obermaierová ve Kvítku mandragory jen zářila
17. 11. 2019
O zdravotní komplikace v poslední době neměla nouzi. Nejdříve se Jaroslava Obermaierová (73) několik měsíců trápila s šílenými bolestmi zad, a když se jí udělalo trochu lépe, tak si letos v červnu ošklivě poranila koleno. Divadelní prázdniny tak měla v duchu odpočinku a snažila se zotavit do nové sezony.

Co to má na hlavě? Lukáš Hejlík si nechal vytvořit účes představeného z kláštera
17. 11. 2019
Na rozdíl od většiny konzervativních českých mužů herec Lukáš Hejlík (39) nikdy nešel s davem a vždycky ke svému vzhledu přistupoval kreativně. Netýká se to pouze oblečení, ale třeba i volby netradičních brýlí či účesu.

Takhle jí to sluší ve svatebním, ale přítel má smůlu. Třetí nejkrásnější Češka letošního roku poslala partnerovi jasný vzkaz
17. 11. 2019
2. Česká Vicemiss 2019 a známá blogerka Karolína Kokešová (23) má sice již více než dva roky přítele, ale do svatby se nehrne. Dokonce její partner, podnikatel David Snášel má jasné instrukce, že se o žádost o ruku nemá ani pokoušet. A to jí to přitom ve svatebních šatech moc sluší. To předvedla i na přehlídce na svatebním festivalu v Brně.

Gabriela Koukalová se po žhavém tanci ve StarDance opět vyjádřila k údajnému poměru s tanečníkem: Co vzkázala?
17. 11. 2019
Pro biatlonistku Gabrielu Koukalovou (30) nebyly poslední dva týdny procházkou růžovým sadem. Jako první ji při tréninku na StarDance pozlobil palec, kdy se skoro nemohla postavit na nohu a skončila v rukou lékařů, tento týden pak musela čelit jiné nepříjemné situaci, která dokonce zasahovala do jejího soukromí.

Milovník zvířat má doma malou zoo. Neuvěříte, jaké opeřence chová v pražském domku zpěvák z Tváře
17. 11. 2019
Dost nevšední focení zažil Milan Peroutka (29) při práci pro kalendář Pomáháme přírodě pro rok 2020. Zpěvák se proměnil v Robina Hooda a před objektivem Jany Pechlátové mu sekundoval obrovský orel.

Tereza Voříšková pár týdnů po porodu zářila v obepnutých šatech ve společnosti. Ukázala i pohledného manžela
17. 11. 2019
Je to pár dnů, co jsme informovali, že je z Terezy Voříškové (30), provdané Ramby, čerstvá maminka, a že se poprvé od porodu veřejně ukázala na tiskové konferenci k filmu Vlastníci.

Dvojník Václava Havla: Herec z První republiky je ve filmové scéně na balkoně Melantrichu k nerozeznání od bývalého prezidenta
17. 11. 2019
Natáčení filmu s pracovním názvem Havel se blíží ke konci a jedny z posledních záběrů budou vznikat symbolicky v neděli 17. listopadu v den výročí sametové revoluce. Je to zároveň den, kdy končí i samotný příběh filmu, snímek Havel se totiž inspiruje především osobním životem a disidentskými léty Václava Havla (✝75), kterého skvěle ztvárňuje herec Viktor Dvořák. Toho diváci znají ze seriálu První republika.

Dostaveníčko s biatlonistkou zapomenuto? Tanečník Gabriely Koukalové se po StarDance tulil ke své přítelkyni
17. 11. 2019
Biatlonistka Gabriela Koukalová (30) to neměla ve StarDance jednoduché. Poté, co se veřejně přetřásaly spekulace, že snad má mít pletky s tanečníkem Martinem Prágrem, musela tak jako každou sobotu předstoupit před porotu s připraveným tancem.

Miroslav Hanuš dojal diváky StarDance: Závěrečná řeč o boji s depresemi všechny dostala!
17. 11. 2019
Miroslav Hanuš (56) sice vypadl ze StarDance, ale od diváků sklidil bouřlivé ovace. Na tanečním parketu po boku Adriany Maškové sice nezářil, ale nedostatky v technice nahradil parádní show.

Nikol Moravcová utekla z večírku domů, aby neměla na šatech mokré koláče od mléka. Běžela nakojit dceru
17. 11. 2019
Blogerka Nikol Moravcová (32) je maminkou teprve tříměsíční dcery Violet a už vyráží na večírky. Musí si ale dát pozor, aby byla včas doma. Stále malou dceru kojí. "Mám tříhodinové intervaly, tak se bojím, abych tady nepropustila nějaké koláče," řekla Super.cz Nikol.

Sluší jí to: Topmodelka Petra Němcová se pochlubila těhotenským bříškem v plavkách
17. 11. 2019
Topmodelka Petra Němcová (40) už brzy přivede na svět prvního potomka. Podle některých informací by měla mít termín porodu ke konci prosince, a tak je možné, že miminko bude krásným vánočním překvapením.