4. 01. 2022
Nu, přátelé, zdá se, že v USA zase jednou vytvořili film, který bude minimálně v několika aspektech kandidovat na nejlepší titul dekády, ne-li dvacetiletky. Ne proto, že ho dělali správně nakrknutí levičáci, ale proto, že odhaluje sobeckost, bezohlednost, zoufalost, ba marnos...